/* This will give an error. Note the output * above, which is before the header() call */ Blog • Modüler Truss, Örümcek (Pop Up), Banner Sistemler

Blog

­

TEPA Medikal fuar standı

Kasım 18th, 2015|

Tıbbi cihazlar, biyomedikal ve paket hastane ekipman temini ve kurulumu alanlarında faaliyet gösteren TEPA Medikal, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında katıldığı tüm fuarlarda, 10 yılı aşkın süredir ZERO Sistem’in truss ürünlerini kullanmaktadır. Farklı boyutlardaki fuar standı alanlarını ZERO Truss Sistem‘in fonksiyonel yapısından yararlanarak dilediği şekilde oluşturabilen Tepa Medikal, bu sayede yıllarca her fuar için ayrı harcama yapmaktan kurtulmuş olmanın da keyfini sürmektedir.

Erikli Su kule stand tasarımı

Kasım 19th, 2015|

İtalyan malı ZERO Truss System, fuarların yanısıra 5 yıldızlı lüks otellerdeki çeşitli organizasyonlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Zemine monte edilmeden kendi ayakları üzerinde rahatlıkla durabilen truss sistemleri kullanan müşterilerimizden ERİKLİ Su, fotografta görülen dikkat çekici kule standla, lüks bir otelin lobysinde stand üzerine monte ettiği ekran ve görsellerler sayesinde, istediği sunumları başarıyla yapmaktadır. Fotograftaki kule stand, istenildiğinde web sitemizde göreceğiniz BOSCH Standı uygulamasındaki gibi 4 metrelik duvar önü stand olarak da kullanılabilmektedir.

FLUKE Corp. – Pop Up Örümcek Fuar Standı

Aralık 16th, 2015|

Elektronik test cihazları üretim ve satışında Dünya lideri konumundaki Amerika merkezli, çok uluslu FLUKE Corporation, Avrupa’nın 11 farklı ülkesindeki bayilerinin ihtiyacı olan 11 adet PopUP (örümcek) standı, firmamız IMAGE Ltd Şti.’nden satın almıştır… Sözkonusu 11 ülkeye tarafımızca ihraç edilen fuar standları, Avrupa’da çeşitli fuarlar ve organizasyonlarda boy göstermektedir.

SES Medikal Kongre – Fuar standı

Kasım 20th, 2015|

Fuar standı sistemlerinin fonksiyonel yapısı nedeniyle medikal sektör firmaları tarafından özellikle tercih edilen bir sistem olan ZERO trussları kullanan firmalardan birisi de, işitme cihazları alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden SES A.Ş.’dir… Fuarlarda genellikle 8 metre genişlikteki alanları tercih eden Ses A.Ş., bu amaçla satın aldığı standla çeşitli kongre, fuar ve organizasyonlarda boy göstermektedir. Ses A.Ş.’nin ZERO Sistem‘i tercih etmesinin öncelikli nedeni de, standın uzun ömürlü olmasının yanısıra, istenildiğinde 3 ya da 4 metre genişliklerdeki dar alanlarda yapacağı sunumlarda da rahatlıkla kullanılabilecek olmasıdır.