Display2
Slider
S1background
S1background
S1background
S1background
Foots

shadow

Pratik, estetik, hafif, sağlam…
Çelikten üretilen, ancak buna rağmen hafifliği nedeniyle de kolay ve rahat taşınabilen ZERO Truss, kurulum kolaylığı nedeniyle de tercih edilen bir üründür.

İnce, zarif, gösterişli…
Her boyutlu fuar alanına kolaylıkla uyarlanabilen ZERO System, estetik görünümü ve zarif yapısı ile, bilinen diğer kaba ve ağır trusslara bu konuda üstünlük sağlamaktadır.

Şık, uyumlu, işlevsel… 
Fuarlar dışında otel lobilerindeki kongre ya da tanıtımlarda bile, şık görünümü ve işlevselliği sayesinde rahatlıkla kullanılabilecek bir sistemdir.

IMAGE Ltd. Şti.

IMAGE Ltd. Şti, Ankara merkezli olarak 35 yıldır modüler fuar sistemleri ithalatı ve satışı yapan bir kuruluştur… Fuar standları sektöründe; başta Türkiye Distribütörü olduğu İtalyan malı ZERO Truss sistemleri olmak üzere, PopUp (örümcek) ve RollUp sistemlerin ithalat ve satışını yapmaktadır…

ZERO Truss fuar standı sistemleri, montaj ve taşıma kolaylığı, estetik yapısı ve dayanıklılığı nedeniyle tüm dünyada tercih edilen bir sistemdir. Her boyuttaki alana kolaylıkla uyarlanabilen ZERO Truss fuar standı sistemi, 1-2 kişi tarafından kolaylıkla kurulabilme avantajına da sahiptir.

Fuar standları dışında, kongreler, TV stüdyoları, mağazalar ve sergi salonları için de estetik çözüm alternatifleri ile ZERO,  çok amaçlı kullanıma uygun bir sistemdir.
Yurt içi ve yurt dışı fuar ya da kongre standı ve display çözümleri ile diğer tüm ihtiyaçlarınız için, lütfen bizimle temasa geçiniz.

Esnek Kullanım

İtalyan malı ZERO System, çeşitli boyutlardaki (50, 75, 100, 125 ve 200 cm.) trussları sayesinde, ekleme ya da çıkartmalarla, özellikle iç mekanlarda her boyuttaki ve büyüklükteki alana, yatay ve dikey olarak kolaylıkla uygulanabilmektedir.

İtalyan Tasarımı

Kurulacağı alanda düz bir zeminde 3 farklı tipteki ayakları üzerinde kendi kendine dengeli şekilde durabilen ZERO Truss System’in kiriş ya da kolonları, birbirlerine özel pimleri sayesinde 90 ve 180 dereceli açılarda bağlanabilmektedir.

Estetik Çözümler

Fuar ve Kongre standları ile tanıtım standları için çok farklı çözümler sunan ZERO Truss System, raf panelleri ve rafları sayesinde de ürün sergilemelerinde showroomlar için de estetik çözümler geliştirmiştir. Merdiven panelleri ise çok farklı amaçlarla kullanılabilir.